Víkend 10. - 11. 4. 2010

11.04.2010 17:03

V rámci teoretické přípravy se členové teamu zúčastnili v rolích diváků sobotního závodu HITu.                                   

Po cca 1/2 hodině přišlo na řadu občerstvení z bufetu (párek s rohlíkem), vydatně zapíjený nealkoholickými nápoji. Nejoblibenějším jezdcem se stal bezpochyby Mira Dolanský. Každých 30 sekund kluci nadšeně vykřikovali "to je Mira!", i když v rozjížďce nebo finálovce zrovna nejel.

Na závody jsme také přijeli s cílem nakoupit špičkové pneumatiky Take Off CS 27. Ty náš dodavatel Mira Dolanský ovšem neměl. Vystaveny měl pouze pneu SWEEP. Po odborné diskusi s Pavlem Kopytkem a Zdeňkem Zikmundem jsem dospěl k závěru, že tyto pneu na naše závodění nebudou moc dobré a když nejsou Take Off, tak pak koupit Corally, které jsou ještě lepší. Po diskusi Mirek vytáhnul z krabice dvě sady špičkových pneu Corally STCC GL, navíc jsem přikoupil sponky na karoserii.

Vzhledem k tomu, že to, co téměř z 80 % tvoří úspěch dobré jízdy jsou pneumatiky, tak jsme touto včasnou koupí pro náš team získali dostatečný časový prostor na potřebné testování.

 

O víkendu ovšem počasí nepřálo a tak jsme nemohli nalajnovat hřiště. Dle přepovědi, by v týdnu mělo být hezky, tak snad se to podaří realizovat.

 

 

 

 

—————

Zpět